04 Aralık 2014

TTNET Müşteri Olmaya Çalıştım Ama Olmadı!

Telefonla aradım önerdikleri paketi seçtim. Kargodan sözleşmeyi aldım. Bekle bekle arayan yok. 15 gün sonra aradım. Ne oldu bizim internet diye. İptal ettik dediler. Niye haber vermediniz dedim. Şikayet etmek istiyorum dedim. Şikayetimi oluşturmadan telefonumu yüzüme kapattılar. İnternetten şikayet yazdım aradılar. Şikayetim var dedim. İptal edildiğinde bildirme yükümlülüğümüz yok arayıp öğreneceksiniz dediler. Beni 15 gün beklettiniz mağdur edildim. Şimdide kargo firmasına gidip modemi iade etmek için uğraşacağım. Buna ne hakkınız var. Büyük firmasınız diye bize bunu yapmaya hakkınız var mı sorularına cevap alamadım. Konuşacağınız en yetkili benim diyor, fakat verdikleri zararı umursamıyorlar.

Ali 186 Okunma

Cevaplar

 • Ali10 Aralık 2014

  Allahım bu firmadan bu güzel ülkeyi kurtar hayırlısıyla

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön