19 Temmuz 2014

TTNET Müşteri Memnuniyetsizliği Yaşatıyor

Biz 4 senedir TTNET kullanıyoruz. Ev telefonu ailedeki annemize kayıtlı ama interneti ben kullanıyorum. Devamlı bilgilendirme telefonları geliyor ve tek muhatap annemi alıyor o ise yaşlı ve bu konularda bilgisi yok ve rahatsız oluyor. Bende bu yüzden muhatap olarak benim ismim kullanılması için başvuru yaptım ve tamam denildi gelin aktaralım dediler ama gittiğimizde 2 saat bekletildikten sonra bunun olmayacağını telefonun kapatılıp tekrar benim üzerime telefon almam gerektiği söylendi. Bunun gerekli olmadığı sadece muhatap olarak benim ismimin geçmesi gerektiği ve uzun yıllardır aileye ait telefonu kapattırmayacağımızı söyledim. Bu yüzden TTNET kapattırmak zorunda kalıyoruz.

Meral 1.587 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Emin Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön