10 Mayıs 2013

Ttnet Müşteri Memnuniyetine Hiç Önem Vermiyor!

Belirttiğim hizmet no ile 12 ay boyunca taahütlü yalın internet kullandım, kotalı internet kullandığım halde, mevcut sınırsız internet abonelerinden fazla ödediğim faturalar oldu, bu birinci mantıksızlık. 12 ay taahhütümü yerine getirerek 12 ay boyunca fatura ödedikten sonra adsl hattımı kapattırdım.


Bu defa da hattınızı 1 gün erken kapattınız diye 248 lira cezalı fatura ödemek zorunda bırakıldım. Bu tamamen keyfi bir uygulamadır, böyle yüksek bir fatura 1 gün için, hiç bir ticari anlayışa ve ahlaka sığmaz. Modem ücreti olarak kestikleri ücret 105 liradır, bu modemin ise piyasa değeri 40 -50 liradır. Bundan büyük bir haksız kazanç yoktur herhalde..

Kürşat 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kürşat11 Mayıs 2013

    yine otomatik, bilindik mail cevap yazıp gönderdiler, bildiğimiz şeyleri bize yazıp laf kalabalığı yapıyor, tam bir ttnet klasiği..

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön