23 Nisan 2013 #1759058

Ttnet Müşteri Memnuniyetine Hiç Önem Vermiyor!

Abonesi olduğum Ttnet İnternet erişim hizmeti taahhütlü sürem dolmasından dolayı bilgim dışında, beni haberdar etmeden, tarifemi değiştirdi, fatura tutarım bir anda aylık 16 TL zamlı ücretlendirmeye tabi tutuldu.Konu hakkında bilgi almak için çağrı merkezini aradığımda çağrı merkezi çalışanı bana hiçbir şekilde yardımcı olamadı. Ttnet in müşteri memnuyetini önemsemeden bu şekilde haksız kazanç sağlama çalışmasını kınıyorum. Konuyla ilgili gerekli adli takibi de başlatacağım. Daha önce de Ttnet ile defalarca sorun yaşadım, kullanmadığım internete fatura çıkartılmış, daha sonra "Kusura bakmayın, kullanım yokmuş, nasıl ücretlendirme yapılmış anlamadık" denmişti.

Ümran 15 Okunma

Cevaplar

  • Ümran24 Nisan 2013

    İlgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. ibaresi tamamen asılsızdır..TTNET A.Ş'den tarafıma hiç bir şekilde bilgilendirme yapılmamıştır..

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön