28 Ağustos 2013

TTNET Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

TTNET arızalı modem gönderdi. Arıyorum airtiese yönlediriyorlar. Airtiesi arıyorum garantiye gönderiyorum 3 kere gönderdim. Modem bozuk olduğu halde sağlam diye geldi. Değişim istiyorum dedim TTNETe bununla ilgili airtiesle görüşeceksiniz diyorlar.

Airtiesi arıyorum onlarda değişim işlemine TTNET kara verir diyorlar. Sonra TTNET ardından yine Airties. Ayrıca internetimde sık sık kopmalar oluyor. Bu yüzden belki 100 defa aradım. Annemden çok TTNET'i aramaya başladım. Hem bozuk modem veriyorlar, ne onarıyorlar nede değiştiriyorlar. Hemde kopma sorununu çözemiyorlar.

Resul 229 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön