04 Mayıs 2013 #1778085

Ttnet Müşteri Memnuniyeti Diye Aranıyorum Fakat Daha Da Memnuniyetsiz Bırakıyorlar!

03-05-2013 saat 16:47 de arandım belki dedim şikayetleri kaideye almışlardır da arıyorlar dır fakat bana sordukları siz iptal ettirdiniz internetinizi su su tarihte diye hayır oldu iyi günler oldu tamam bu kadar şikayet ediyorum sizden yakınıyorum fakat siz hep aynı cevap yazıyorsunuz. Lütfen insanlara insan gibi davranın bizler tüketici olmasak siz nerede iş bulacaksınız ve nerede çalışacaksınız Ttnet çalışanları ve bunu okuyan arkadaşlar elbet sizlerde bir gün verdiğiniz paranın karşılığını bekleyeceksiniz.


Muhakkak ki mağdur kalacaksınız karşınızda muhatap olacak kimseyi bulamayınca ne yapacaksınız. Ben borçlu değilim ttnete sadece dikkate alınıp iyi bir hizmet almak istiyorum.

Osman 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Osman04 Mayıs 2013

    04 05 2013 saat 16 53 arandım ve bilgilendirdim teşekkür ederim ve şu an İnternet hızım çok iyi durumda yardımcı olup geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön