17 Nisan 2013

Ttnet Müşteri Hizmetlerinin Verdiği Rahatsızlık!

Benim şikayetim ttnet 4440375'li numarasından bilgi vermek adına 1 aydır sürekli yerli yersiz neredeyse her gün araması bu bazen sabah saatlerinde uykumuzun en güzel yerinde bile olabiliyor, arama dedikçe aramaya devam ediyorlar , bu tacizlerin bir an önce kesilmesini verecekleri bilgilere de ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüz zaman bizim onlara ulaşa bileceğimizin artık farkında olmalarını belirtmek istiyorum. Şikayet var yetkililerininde bu konunun üzerinde durmalarını rica ediyorum.

Yüksel 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön