09 Nisan 2013 #1733731

Ttnet Müşteri Hizmetlerinin İlgisizliği!

5 Nisan 2013 tarihinden itibaren internette problem var. Adsl sinyali alamıyorum. Kablolarımda ve modemimde hiç bir problem yok. Bunun üzerine defalarca müşteri hizmetlerini aradım Milli Eğitimde öğretmen olduğumu ve not girmem gerektiğini söylememe rağmen her seferinde arızanız öncelik sırasına konulacaktır denildi ve hiç bir şey yapılmadı.


Bıraktığım iletişim telefonuna arızayla ilgili dönmemekle birlikte nazire yapar gibi bu ayki borcunuz şu kadardır son ödeme tarihiniz şudur diye sms atılıyor. Kaldı ki ödenmemiş borcum yoktur. Otomatik ödeme talimatıyla faturam düzenli olarak yatar. Şikayetçiyim...

Osman 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön