12 Şubat 2014 #2290361

TTNET Müşteri Hizmetlerini Aradıkça Düşen Hız Sorunu!

8 MB'ye kadar İnternet kullanıyorum. AKK'yı aşmadan önce 5-7 mbit alıyordum ama son 2-3 aydır hız 2 ile 3 mbit arasında gidip geliyor. Dün bir ara 6 mbit gördüm ertesi gün tekrar 2'ye düşmüş. En sonunda TTNET müşteri hizmetlerini aradım hattınızı güncelliyorum dedi olan hız da gitti. Şu anda 1 mbit'e düştü. Arıza kaydı aldılar ama değişen bir şey yok. 2 gündür mağdurum ve bir türlü düzeltmediler.

Safa 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön