23 Ocak 2014 #2252924

TTNET Müşteri Hizmetlerine Sorun Anlatmaktan Bıktım

2 yıllık sözleşmeli abonesiydim. O kadar çok sorun yaşadım ki taahhüt biter bitmez borçları kapatarak iptal ettim. bir hafta sonra aradılar 33,5 tl karşılığı fiber internet teklif ettiler kapatmamam için. Tamam dedim. Bir gün sonra tekrar aradılar altyapı fiberi desteklemediği için hizmet veremeyeceklerini yalın internet verebileceklerini söylediler. kabul etmedim. İptali onayladım tekrar. ancak bir ay sonra bana 35,5 ve 17 liralık iki fatura geldi.


Yapılan hatayı düzeltin diye şikayet kaydı oluşturdum. Üç gün mesaj geldi işleminiz takipte diye. şimdi tekrar borcunuz var diye aranıyorum. Her defasında farklı kişilere sorun anlatmaktan bıktım. Yasal hakkımı arıyorum. Ne yapabilirim?

Kamil 53 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kamil27 Ocak 2014

  Ttnet in uygunsuz fatura düzenleyerek haksız kazanç edindiğini düşünüyorum. Tarafıma hizmet almadan düzenlenen iki fatura ile ilgili bana bilgilendirme yapilmadi

 • Kamil27 Ocak 2014

  Uygunsuz fatura tertip ederek haksız kazanç sağladıklarını düşünüyorum. Hala bir cevap alamadım

 • Kamil23 Ocak 2014

  "Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır." bu mesajdan telefonumda 5 tane var... Ne hikmetse bi türlü incelemeleri bitiremiyorlar..

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön