19 Nisan 2013 #1751518

Ttnet Müşteri Hizmetlerinden Yardım Alamama!

2 hafta önce eve internet bağlatma talebinde bulundum fakat interneti eve bağlamayıp sadece kablo çekildi. Belli bir ücret karşılığında interneti kişisel olarak bağlamış bulundum. İlk girişi yapmak için ,internetin bağlandığı ve diğer her gün müşteri temsilcilerini arayarak interneti kullanabilmek için yardım istiyorum.


Bugün hala daha sorunum çözülmemiş olup sayfa açma sorunum giderilmedi. Çok fazla bilgi sahibi olduklarını düşünmdiğim müşteri temsilcileride yardımcı olmuyor. Kayıt açılacak denilerek sorunum giderilmiyor. En az 10 kez müşteri hizmetleri ile her gün görüştüm fakat hala bir sonuç alamadım. Acil olarak iletilmesine rağmen bir sonuç alamıyorum.

Serap 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön