22 Nisan 2013 #1756112

Ttnet Müşteri Hizmetlerinden Verilen Yanlış Bilgi!

4 gb lık kotamı 6 gb a çıkarmak için 17. 03. 2013 tarihinde müşteri hizmetleri ile görüşmem sırasında 6 gb ın kalan günlere bölünüp 4 gb lık kotama ekleneceği bilgisi verildi ve bende buna istinaden kotamı arattırdım fakat faturam geldiğinde 2.5 gb lık kota aşımı olduğu söylenildi.


Mart ayında kullandığım kota 6 gb olarak görünüyor. Matamatiksel olarak bir hata bulunmakta olup ttnetle görüştüğümde hesaplandığını ve kendileri ne diyorsa onun doğru olduğu! şeklinde bilgi verildi.


Müşteri hizmetleri bu konu hakkında bilgi sahibi değilmidir? Çağrı kayıtlarının dinlenip incelemenin yapılmasını ve ttnetin müşteri memnuniyetsizliği anlayışına son verilmesini talep ediyorum.

Birkan 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön