02 Mayıs 2013 #1775576

Ttnet Müşteri Hizmetlerinden Memnun Değilim!

Avea ve Ttnet'in hizmete sunduğu jetnet mobili kullanıyorum. Fatura kesim tarihimin ayın 1 inden 1 ine olduğu bilgisini aldım Avea'dan. Kalan kota miktarım 4 gb dan 3.100 mb ye düşmüş 1 günde sebebini sorunca ttnet'e yönlendirdiler. Ttnet'i 2 defa aradım ilgili birime yönlendirileceksiniz dendi ilkinde alakasız bir yere yönlendirildim, 2. aramamda telefon suratıma kapandı.


Toplamda Avea ve ttnet'i 4 defa aradım yarım saat hatta bekletildim ve sorumun cevabını alamadım. Son ödeme tarihimiz yarım saat geçince interneti kapatan ttnet imzalattığı sözleşmeye mi güveniyor nedir bu ilgisizlik?

Hülya 287 Okunma

Cevaplar

  • Hülya03 Mayıs 2013

    TTnet kendilerinde kaydımın olmadığı bilgisini verdi. Faturayı adresime göndermeyin bir daha o zaman bu ne saçmalık anlamadım ya...........

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön