04 Nisan 2013 #1725161

Ttnet Müşteri Hizmetlerinde Çalışan Bayan Hakaret Etti!

04 Nisan 2013 Perşembe günü saat 11.40'ta, 0555 964 04 82 numaralı telefondan, Ttnet görevlisi olduğunu söyleyen bir bayan tarafından arandım. Görevli bayan, daha önce başlatmış olduğum yeni üyelik talebimi onaylatmak için üyelik bilgilerimi iletti. Bilgileri hızla geçtiği için söylediklerini tekrarlatmak zorunda kaldım.


Bayan bu defa karşısında anlamakta güçlük çeken biri varmış gibi bilgileri tekrarladı. İşlem bittiğinde telefonu kapatırken görevlinin: hakaret" ettiğini işittim. Ttnet; müşteri memnuniyetsizliği üzerine çalışan, tahammülsüz ve ilgisiz, görevlilere sahip. Bu yüzden başlatmış olduğum üyelik sürecimi iptal ettiğimi bildiririm.

Turgut 104 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön