19 Şubat 2013 #1642293

Ttnet Müşteri Hizmetleri Yüzüme Kapattı!

Alabileceğiniz en kötü hizmet. İletişim kuramayan bir iletişim firması. Kendisine ulaşmak için dakikalarca çaba sarf ettiğiniz müşteri temsilcisi sorunuza cevap veremeyince yüzünüze kapatıyor. Şikayet etmek üzere tekrar arayıp, müşteri temsilcisine ulaşmak için dakikalarca tekrar çabalandıktan sonra şikayetiniz olduğunu öğrenen müşteri temsilci ne yapıyor biliyor musunuz? "Telefonu yüzünüze kapatıyor !".


Şimdi bu yazımın altına "müşterimizin şikayeti takibe alınmıştır vs." gibi otomatik bir cevap gelecek. En pahalı internet, en kötü hizmet (hizmet buysa). Memleketin en teknolojik konusu tekele bağlanmış, kimi kime şikayet edeceğiz? Et kokarsa tuzlanır ya tuz kokarsa?

Gökhan 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön