25 Şubat 2015

TTNET Müşteri Hizmetleri Yetersizliği

13 Şubat tarihinden itibaren modemimin İnternet ve ADSL ışığı yanmıyor. TTNET ile telefonla yaptığım ilk görüşmede modeme sinyal geldiği ayarların tekrar yapılması ile sorunun düzeleceği söylendi. Tabi ki düzelen bir şey olmadı, ertesi günü tekrar aradım sorun devam ediyor diye yine aynı şeyler söylendi.


1-2 geçtikten sonra sorunla ilgili inceleme yapılmıştır, diye mesaj geldi evime geldim ne gelen var ne giden, sorun devam ediyor. Modeminizde sinyal alıp verebiliyoruz gibi bir laf kullanıyorlar. Benim modemimde hat yokken neyin sinyali alınıp veriliyorsa, ya da bu hattı kim kullanıyorsa artık. Ben kullanmadığıma göre. Bu sorunun çözümünü kim sağlayacak merak ediyorum. Ayın 24' ü oldu.

Mustafa 127 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön