03 Kasım 2014

TTNET Müşteri Hizmetleri Yetersizliği.

12 gündür 20 KB İnternet sorunum için müşteri hizmetlerini aramaktayım. Bulunduğumuz yerin iş yeri olduğunu online ihalelere girdiğimizi aciliyet gerektirdiği söylememe rağmen TTNET tarafından ne gelen oldu nede ilgilenen. Müşteri hizmetleri devamlı ilgili birimlere bilgi verdikleri söylüyorlar acil olduğunu bilgisi veriyorlar sonuç olarak yapılan bir şey yok.

TTNET müşteri hizmetleri ilgisi güzel fakat bakım onarım ilgisi çok zayıf olduğunu belirtmek isterim.

Yildiray 163 Okunma

Cevaplar

 • Yildiray05 Kasım 2014

  5 kasım sabahından beri internetimiz yok..lütfen bize servis göndersinler..

 • Yildiray04 Kasım 2014

  444 0 375 müşteri hizmetlerinden arayıp bilgi aldılar tşkr ederim. internet yavaşlığı sonucu olarak şuan internet hızım 3 mb olarak görünmekte olup, benim bulumduğum bölgede inter net hızını ancak bukadar verebildiklerini daha fazla yükseltme yapıldığında internette kopmalar olucağını bildirler. ttnet internet paketimin 8 mb olması karşılığı olarak şuan için ancak 3 mb kullanabilmek,te olması üzücüdür. ilgili arkadaşlara teşekkür ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön