18 Şubat 2013

Ttnet Müşteri Hizmetleri Tarafından Zarara Uğratıldım!

Müşteri Hizmetlerinden gelen telefonu açtığımda karşımdaki bayan diğer servis sağlayıcısı olan firmayla olan 24 aylık taahhütlü sözleşmenin 2013 Şubat ayı içinde 21. günde biteceğini ve Türk Telekom'a geçersem 59 tl yerine 44 tl ücret ödeyeceğimi söyledi.

Ancak tarafımıza gönderilen sözleşmeyi biz imzaladıktan sonra bizim SmileAdsl ile olan sözleşmenin günü bitmeden nakilimizi gerçekleştirdiği için bi önceki hizmet aldığımız Smile Adsl firması sözleşmeyi 10 gün kala bozduğumuz için bize 186. 20 tl tutarında bir fatura çıkardı.

Türk Telekom hiçbir şekilde ilgilenmiyor personeli yüzünden zarara uğratılmış bulunuyoruz. Son 7 günde 12 defa aradım ancak kesinlikle cevap vermiyorlar.

Selami 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön