17 Nisan 2013 #1748966

Ttnet Müşteri Hizmetleri Taahhüt Bitiş Tarihi Konusunda Yanlış Bilgi Verdi Ceza Faturası Geldi!

Ttnet faturamın bir dönem önce, taahhüdü bitmesi üzerine 65,00 tl fatura gelmiştir ve bunun üzerine müşteri temsilcisini arayıp faturamın taahhüdü bittiği için bu fatura geldiğini söylemektedir. Bunun üzerine hattı iptal ettirdim ve bu dönem gelen fatura 290,00 tl dir.


Müşteri hizmetlerini aradım taahhütünüz devam ediyor diyor bana. Bu nasıl birşey böle her bir müşteri temsilcisi farklı bir ekrana mı bakıyor? Bunun açıklamasını yapabilecek misin ttnet? Ses kaydının dinlenmesini tarafıma olumlu yanıtla geri dönüş yapılmasını istiyorum.

Serkan 317 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön