15 Mayıs 2013 #1800043

Ttnet Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor!

Marmaris merkezde 5 gündür internet ve telefon bağlantımızı yapmamıza rağmen internet bağlantısı yapamadık. Müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor telefonda derdimizi anlatmak için 2 saat 45 dakika zaman harcadık. İnsan aklı bunu almıyor nasıl oluyor da uzay çağında bir tane modemi Telekom tanıtamıyor. Müşteri hizmetleri her seferinde telefonu kapatıyorlar. Paket program kullanıyoruz kullanmadığımız günlerin bedelini de ödememize rağmen hizmet olamamak çok kötü. Lütfen uzay aracı istemiyoruz sadece cihazımızı tanıtsınlar burası iş yeri insanlar internete giremiyor ve bilen birisi ilgilensin.

Melik 48 Okunma

Cevaplar

  • Melik16 Temmuz 2013

    hiç bir şekilde hizmet sunulmuyor..burda çözdük dedikleri hiç bir şeyi çözmüyorlar..beyanlar yalan çağrı merkezleri uzaylı gibi davranıyor ve yardımcı olmuyor

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön