10 Nisan 2013 #1734927

Ttnet Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözmedi!

Ttnet web sayfasından bilgi edinme hakkımı kullanarak bilgi talebinde bulunuyorum. İletişim Tercihi kısmını e-posta olarak belirtiyorum, Ttnet yetkisi cep telefonumdan bana ulaşamadıklarını, bu sebeple bilgilendirme yapamadıklarını belirten mail gönderiyor. Bana mail adresimden ulaşın diye belirttiğim halde ısrarla cep telefonumdan ulaşmaya çalışıyorlar, ulaşamıyorsanız mail atsınlar. Beni paralı bir kampanya kim üye yaptı.

Gökhan 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön