03 Şubat 2014 #2271290

TTNET Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözemiyor!

0342 517 28 59 nolu hattıma ait adsl bağlantı kopukluğu sorunu için kaç defa müşteri hizmetini aramaktayım fakat müşteri hizmetleri elemanlarınız yetersiz klasik cevaplar klasik arıza kayıtları tutulmakta telefon üzerinden çözüme yönelik çaba yok, ses tonu bitkin baymış şekillerde elemanlarınızı torpille mi alıyorsunuz anlamadım gitti, yada bir kaç zeka testine tabi tutup deneyimsiz kendisini geliştiremeyen eleman mı alıyorsunuz?


İnsan biraz çabalar ya uğraşır hızı sabitler, düşürür, arttırır bu gibi bir takım çözümleme yok direk arıza kaydı o kadar lütfen bu konuda hakkında artık gerekli hassasiyeti gösteriniz ve çağrılarımın dinlenip ne kadar haklı olduğu kanaatine varınız TTNET.

Murat 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön