29 Mart 2013

Ttnet Müşteri Hizmetleri Sorun Çözemiyor!

Ttnet bana diyor ki kablolarınızda sorun var her neyse kabloları bağlıyorum yapıyorum sürekli kopma yaşıyorum neyse elektrikçi çağırdım baştan aşağıya kabloları değiştirdim hala sorun hala dsl ayarlarını yap diyor.


Sonra yine müşteri hizmetlerini arıyorum bu sefer müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar bana modem bozuk diyor modemin müşteri hizmetleri numarasını veriyor numara yanlış arıyorum doğru numarayı veriyor numara hep meşgul tekrar Ttnet arıyorum bu sefer ttnet beni yönlendiriyor resmen 27 dk müzik dinledim ve zahmet edip kimse telefonu açmadı eğer bu soruna çözüm bulmazlarsa çıkacağım Ttnet'ten ve bütün etrafımdaki herkesi Ttntten çekeceğim.

Sedef 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön