23 Temmuz 2014

TTNET Müşteri Hizmetleri Sıfır

Ben hattımı 26 haziran 2013'te 100 günlüğüne dondurmuşum, bir dahada dondurmamışım yani 80 gün ve 1 kere daha dondurma hakkına sahibim, neden ben haziran 2014'te kapatmak istediğim hattımı 26 haziranda kapatmak durumunda olayım? neden 5-10 gün bile olsa daha fazla fatura ödeyeyim, ödediğim para umurumda değil ama verilen bir hizmet bir hak varsa ortada bunun verilmesi lazım. Ayrıca kaydın sonucunu bildiren insanın telefonu suratıma kapatması hiç hoş değil.
Açık ara fark ile gözümde Türkiye'de en kötü hizmet veren firma TTNET.

Taha 1.519 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön