23 Aralık 2013

TTNET Müşteri Hizmetleri Personelinin Davranışı Hiç Hoş Değil!

İnternet problemi için aradığım müşteri temsicisiyle ile ilgili konuşmam, bu kadar basit bir çalışanla gerçekleşemezdi. Müşteri temsicisinin ses tonunu kınayeli kullanması ve uyarılmasına rağmen bu ses tonuyla konuşmaya devam etmesi ve üstüne inatlaşması gerçekten ne kadar eksik bir çalışan olduğunu göstermekte.


Kendisine teknik ve detaylı bir konu olduğunu, daha önce de bu problemi yaşayıp çözdürdüğümü belirtmeme rağmen inatlaşıp benim söylediklerimi görmezden gelerek bildiğini okumuş, aynı scripti tekrarlayıp beni bunaltmış ve rahatsız olduğumu belirtmeme rağmen inatlaşmıştır. Çözüm ise anlaşılacağı gibi gerçekleşmemiştir. Sorunu çözmek yerine bu üslupla müşterileri kendinizden itmeniz gerçekten firmanızı zedeliyor.

Doğuş 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön