17 Nisan 2013 #1746783

Ttnet Müşteri Hizmetleri Olayı Abartıyor!

Ttnetin nasıl bir alt yapısı varsa e-fatura gönderiminde 1 ay geliyor 6 ay gelmiyor sonra 2 ay üst üste geliyor bu kadar mı zor fatura gönderimi müşteri hizmetlerini arayıp sorduğunda net bir cevap yok çünkü çıkan kardeşimin ne suçu var arıyorsunuz sadece mail adresi değiştirmek için hat sahibi olacak yanınızda 6-7 tane güvenlik sorusuna yanıt vereceksiniz görende sanacak Pentagon'un gizli bilgilerini istiyorsunuz. Yapmayın arkadaşlar ben Malatya'dayım ne fiber alt yapı var ne bir ilgili Türkiye'de sadece siz internet vermiyorsunuz merak etmeyin.

Emin 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön