26 Haziran 2013

TTNET Müşteri Hizmetleri Kullanıcıları Yanıltıcı Bilgiler Veriyor!

TTNET'e müşteri hizmetlerini hattımı iptal ettirmek istediğimde ödeyeceğim cayma bedelini öğrenmek için aradım. (1 yıllık taahhüdüm var). Her seferinde 250-300 TL arasında bir fiyat çıkarıldı. Ödemeyi kabullenip başka bir şirkete geçtim ve hattımı iptal ettirmek üzere Türk Telekom müdürlüğüne gittim ancak bana orada 620 TL fiyat çıkarıldı.

Oraya gidince müşteri hizmetlerinin böyle söylemediğini anlattım ancak ilgilenen olmadı. Bu durumda müşteri hizmetleri insanlara yanlış bilgi vererek kullanıcıları zor durumda bırakmayı amaçlamıştır. Eğer hala ilgilenilmezse bu sefer yasal yollarla hakkımı arayacak ve bu duruma başkalarının düşmemesi için elimden geleni yapacağım.

Mehmet 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön