03 Eylül 2013 #1990948

TTNET Müşteri Hizmetleri Kendi Teklifini Yok Saydı!

20 Temmuz tarihinde TTNET aboneliğini sonlandırmak için başvurdum, bir hafta on gün içinde TTNET'ten aradılar ve size özel teklifimiz var deyip cazip bir teklif sundular ben bunu biraz düşünmek istiyorum dedim. Bunun üzerine müşteri hizmetleri o zaman hattınızı kapatmayalım donduralım istediğiniz an tekrar müşteri hizmetlerini arayıp size sunduğumuz tekliften yararlanabilirsiniz dediler bende tamam dedim.


Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ve onlar bu teklifi yapmadıklarını Telekoma gitmem gerektiğini söylediler Telekoma gittim müşteri hizmetlerini aramanız lazım dediler bende dalgamı geçiyorsunuz deyip sert çıkınca göstermelik bir çağrı açtılar TTNET müşteri hizmetlerine sonuç hattım kapandı.

Burak 83 Okunma

Cevaplar

 • Burak16 Eylül 2013

  TTNET firması kendi yaptığı teklifi yok sayacak kadar saçma bir hizmet yönetimine sahip,yapılan kayıtlar boşunamı yapılıyor anlamış değilim madur olan müşteri oluyor.

 • Burak16 Eylül 2013

  Şikayetime cevap filan verildiği yok, bir kere aranıldığı ve ulaşılamadığı yazıyor onun haricinde benim yazmış olduğum şikayetle alakalı hiçbir şey söylenmedi.Bu nasıl iştir anlamış değilim açsınlar benimle yapılan telefon görüşmesine baksınlar biz kafadan uydurma yapmıyoruz herhalde, müşteri hizmetleri birbirlerinin yaptıklarından haberleri yok sonrada çözüm sunmuşlar gibi burada yanlış beyan veriyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön