25 Şubat 2013
Yorum Yap
#1653459

Ttnet Müşteri Hizmetleri Hatalarını Ettikleri Halde Zararımı Telafi Etmiyorlar!

İnternet ve tivibu abonesi olduğumuz Ttnet'in akıllı evim kampanyasından yararlanmak için Kasım 2012 de yaptığım başvurum Şubat 2013 te tam anlamıyla gerçekleştirildi.


İlk başvurumu yaptıktan bir hafta sonra online işlem merkezinde sadece internet paketimin yükseltildiğini gördüğüm Ttnet'e başvuru tarihimden sonra seçtiğim tarife harici ayrı faturalandırma ve fazla fiyattan sorumlu olmadığımı bildiren dilekçe göndermeme rağmen, aradaki 3. 5 aylık dönemde sadece internet paketimi 12 GB den Netlimitsize yükselttikleri için 4 fatura dönemi benden fazla ücret aldılar.


Müşteri hizmetleri ile görüşmemde sistem hatasını kabul etmelerine rağmen benim zararımı telafi edemeyeceklerini söylediler.

Huseyin Huseyin 40 Okunma

Cevaplar

  • Huseyin04 Mart 2013

    Bilgilendirme yapildigini zaten belirtmistim, onun harici benimle iletisime tekrar gecilmedi. aciklama tatmin edici degil. Sonuc olarak planli haksiz kazanc saglama var. Paramin iadesi veya farkli bir duzenleme yapilmadi. Saygilar Huseyin Bidis

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler