25 Mart 2013 #1703762

Ttnet Müşteri Hizmetleri Çalışanları Deneyimsiz ve Bilgisiz!

Modem ADSL ışığının yanmadığını ve bu nedenle internet olmadığını söyledim.Modem ayarları yapılmamış bu yüzden denildi.Ben ağ konusunda uzman biriyim.Telefon hattında ADSL sinyali var ve bu hat modeme takılı ise modeme ayar yapılmasa dahi ADSL ışığının yanması gerektiği bilincindeyim.


Bunu izah ettim ama bana ısrarla ayarların yapılmadığını iddia ederek ayarlar yapılırsa internetin çalışacağını iddia etti.Modemi resetleyerek söylenen tüm ayarları yaptım.Yine internet yoktur.Bu defa modemim arızalı olabileceği bilgisi verildi ki modemin sağlam olduğundan eminim.Yan komşumun hattında çalışıyor.Yeni bir modem bağladım.Bu modemde arızalı olabilirmiş.Çağrı merkezinizde deneyimli eleman çalıştırın.

Gökyüzü 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön