02 Eylül 2013 #1988339

TTNET Müşteri Hizmetleri Beni Telefonda Ağaç Etti!

Yaklaşık 2 yıldır 8 megabit Netlimitsiz paketi kullanıyorum. Arada pingim yükseliyordu aradığımda eviniz santrale yakın diyorlardı ve geçiştiriyorlardı. Bu son 5 ay içinde hızımı
6 megabite sabitlediler.


Müşteri hizmetlerini aradım hattınız kaldırmıyor dediler. Sonra birkaç defa daha aradım. Kimse birşey yapamadı ve mazeret olarak ta eviniz santrale uzak o yüzden hattınız kaldırmıyor dediler. Ne ara oldu da santralden uzaklaştım onu da anlamadım.


Kullandığım paket TTNET'in sitesinde 63 TL göstermesine rağmen faturada 68 TL gösteriyor. Bugün 10 defa aradım, hiç kimse çıkmadı telefona. Bu kadar kötü bir müşteri hizmetleri görmedim. Çalışanların çoğu bilgisiz, konudan haberleri yok.

Mete 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön