19 Şubat 2013

Ttnet Müşteri Hizmetleri 10 Dakika Müzik Dinlettirdi Telefonu Açmadı!

İnternet hattımı 3 ay önce dondurdum 3 ay sonra hattım açılmış ama bir türlü internete bağlanamıyorum. Bir türlü internet ışığı yanmıyor. Bu sorunu dile getirmek için ttnet müşteri hizmetlerini aradım ama bana yaklaşık 10 dakika müzik dinlettirdiler ama bir türlü açan olmadı. İnternet hattım uzun süredir açık ama ben bundan faydalanamıyorum ve müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

Veli 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön