19 Şubat 2013

Ttnet Müşteri Hizmeti Vermiyor Yapamadıkları İşi de Yapamadık Diye Bilgilendirmiyor!

Taahhüt işlemimi yapmadıkları gibi birde bana sorunumla ilgilendiklerini gösteren formaliteden bir şikayet dosyası oluşturuyorlar ve bu konu hakkında bana hiçbir bilgilendirme yapılmıyor. Aradan 4 ay geçtikten sonra ben aradıktan sonra 7 ekim 2012 tarihinde benim aradığımı fakat telekom müdürlüğünden sorun kaynaklandığını öğreniyorum madem böyle bir sorun oluşuyor.


Kardeşim beni bilgilendirin yada istediğim işlemi tekrardan yapın nasıl müşteri hizmeti veriyorsunuz. Sokağımda ki bayiden böyle bir işlem istesem 1 günde hallederler ben daha güvenilir diye 4440375 müşteri hizmetlerini arıyorum fakat güven ve hizmet koskocaman bir sıfır.

Erkan 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erkan21 Şubat 2013

    ben bu konuyu size 20 aralıkta iletmişim çoğu kez telefonda da görüştük ve yaptığınız hizmet sıfır bana telekomdan kaynaklanan bir problemden dolayı işleminiz gerçekleşmedi diye cevap verdiniz peki gerçekleşmediğine dair neden hiçbir cevap vermiyorsunuz ben kaç aydır sizden bir cevap bekliyorum ve halada beklemekteyim

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön