25 Ocak 2014 #2256513

TTNET Müşteri Bilgi Gizliliği İptali Talepsiz Değişim ve Yanlış Bilgilendirme!

TTNET'in kendi web sayfasında ikamet ettiğim lokasyon için Hipernet bağlantısı olduğu bilgisini aldım. Lakin kendilerini aradığımda bana henüz bağlanmadığını ve ilerleyen zamanlarda bağlanacağını ama ne zaman bağlanacağını söylemediler.


Ayrıca daha başka bir servis sağlayıcıdan servis aldığımı, bu servisin taahütünün bitmeye yakın olduğunu öğrenip nerden öğrendiklerini bilmiyorum müşteri ve hizmet sağlayıcı arasındaki gizlilik yok ediliği açık, bana ADSL bağlantısı önerdiler bende kendilerine sadece Hipernet yada Fibernet istediğimi söyledim ve telefonu kapattık.


Aradan 3 Gün geçti bir anda Superonline'dan aldığım ADSL 16 Mbit hizmetim kesilerek yerine TTNET ADSL 8 MBit bağlantı yapılmıştır.

Yigiter 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön