29 Mart 2013 #1711714

Ttnet Mükerrer Ödemeler Karşılığı Olarak Fatura Çıkmayacaktı 2 Aydır Fatura Geliyor!

Yaklaşık 4 yıldır Ttnet müşterisiyim 2/2012 yılından beri otomatik ödemelerimde mükerrer (fazladan) ödeme yapıldığı gerekçesiyle talimatımın iptal edilmesi istendi. Söylendiği gibi yaptım iptal ettim. Mükerrer ödemelerden dolayı 300 tl civarı bir miktarın fazlalık olduğu ve bu miktar bitene kadar fatura çıkarılmayacağı söylendi ama 2 aydır fatura çıkarılıyor ve ben fatura geldikten sonra durumumu izah edip içerdeki paradan ödenmesini sağlıyordum ki bunun için günlerce uğraşarak.


Çünkü şikayet kaydı oluşturmaktan öteye geçemediler. Bu ay ise bırakın içerden ödemeyi iptal edilen talimatımdan fatura bedeli tahsil edildi. Sıkıldım bu konudan taahhüdüm biter bitmez bir daha Telekomun önünden geçmem.

Mustafa 322 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa20 Nisan 2013

  hala bir yetkili tarafından arayıp sonuç şu denilmedi ve bana yine fatura çıkarıldı

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa29 Mart 2013

  günlerdir ilgilenmelerini bekliyorum neyin kontrolüyse bu kadar süren en az 3 - 4 şikayet kaydı oluşturdum ama yok, bilgi , gelişme, cevap hiçbir şey yok .cevap standart ilgilendikleri falan yok. diğer servis sağlayıcılar ile ttnet arasında tercih yapmakta kararsızsanız aman derim aman uzak durun

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön