08 Nisan 2013 #1731389

Ttnet Mükemmel Müşteri Temsilciliği!

Ttnet gibi bir firma öncelikle bana bir kampanya öneriyor, daha sonra ben düşünme süresi isteyip 10 dakika sonra aradığımda ise böyle bir kampanya yoktur diyor. Ayrıca gereksiz yerlere bağlıyıp güya kendilerini başka arkadaşlarına teyit ettirerek beni 15 dakika telefonda bir hiç için bekletiyor.


Bir de şunu söylemek istiyorum. TTnet gibi bir firmanın yıllardır elinde tuttuğu müşteriye hakir gördüğü kampanyalar ve yeni kampanyaların hiçbirinden faydalandırmak istememesi oldukça düşündürücü.


Anlaşılan bir firmaya bağlı kalmak çok da doğru değil. Ezber bozup TTnetten ayrılıp diğerlerini tercih etmek daha iyi olacak belkide.

Halil 162 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön