07 Haziran 2014 #2491130

TTNET Muhatap Bulamıyorum!

12 Mayıs'da TTNET ve TiviBu Ev üyelik başvurusu yapmama rağmen hala hizmet alamıyorum. TTNET 'de sorunumu çözecek bir muhatap bulamıyorum; görüştüğüm tüm call center yetkilileri 'yasal süre aşıldığı için üzgün olduklarını, beni anladıklarını, konuyu Tivibu Teknik Servis ve bir üst yetkiliye yazacağı' yalanlarını söylüyor; çünkü söylenen aksiyonlar alınsaydı bir üst yetkili dönüş yapar ya da soruna çözüm getirirdi.


Tivibu teknik servis daha öncekiler gibi 06.06.2014 saat 10:30 olarak belirlediği randevuya gelmedi; Üstüne üstlük konu ile ilgili açıklama yapma gereği dahi duymadılar. Eşim çarşamba günü olduğu gibi bugün de kurulum yapılacağına inanıp işe gitmemiş, evde servis beklemişti.

Cuneyt 93 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Cuneyt12 Haziran 2014

  12.06 2014 itibariyle tarafıma geridönüş yapılmamıştır. Sadece her akşam 20:50 'de 'inceleme ve çalışmalarımız devam etmektedir' şeklinde otomatik sms gönderilmektedir.

 • Cuneyt12 Haziran 2014

  06.06.2014 tarihinde açılmış 210550673 no lu şikayetim ile ilgili 12.06.2014 itibariyle geri dönüş yapılmamıştır. TTNet call center ekip liderleri sadece anı kurtarmak adına sözler vermekte; diğer yöneticiler de sadece kendi çalışanlarını koruyup kollamak adına olayı örtbas etmektedirler. dinleme kayıtlarında da sabit olduğu üzere ekranda uzun süre çözüm getirilemediği görünmesin diye devam etmekte olan şikayeti kendi insiyatifleri ile kapatmaktadırlar. yetkiiler şikayet kaydı açarken sansür uygulamakta;konuyu kayıtlara yumşatılarak geçirilmektedir. Şikayet kaydınız alınmıştır sözü üzerine 'aldığınız kaydı okur musunuz?' sorusu üzerine benim mağduriyetimin hafifletilmiş olarak kayıtlara geçirildiğine tanık oldum (dinleme kayıtlarıyla sabittir)

 • Cuneyt07 Haziran 2014

  TTNet 'in bu şablon cümlesi herhangi bir şekilde çözüm önerisinden uzak olup sadece günah savmak adına yazılmış kopyala/yapıştır bir söylemdir. Son iki hafta içerisinde yapmış olduğumuz onlarca görüşmede aynı cevap verilmiş ama değişen herhangi bir şey olmamıştır. 07.06.2014 tarihinde Call Center ekip lideri G. Hanım (uzun adı ve sicili kayıtlarımda mevcuttur) ile görüşmemizde kendisi gün içerisinde yetkililerin ve teknik servisin mutlaka geri dönüş yapılacağı sözü de daha öncekiler gibi boş ve asılsız çıkmıştır. (Görüşme kayıtlarında ekip liderinin sözleri ve teminatları mevcuttur). Görülen durum ve deneyimlerim TTNet ' de her kademede yetkilinin bir kontrol mekanizması olmaksızın sadece durumu kurtarmak adına sonu gelmeyen söz ve vaatlerde bulunduğunu düşündürmektedir. G. Hn'ın gün içerisinde kesin geridönüş alacağımı garanti etmesine rağmen (kayıtlarda mevcuttur) herhangi bir aksiyon alınmaması üzerine call center ile uzun ve zorlu bir görüşme sonrası Teknik Merkez Sorumlusu i. Bey'e (uzun adı ve sicili mevcuttur) bağlandım. İ. Bey konu ile ilgili bana bilgilendirme yapılmış olduğunu söyleyince kimin ve ne zaman yapıldığını soruma paylaşabileceği bilginin bu kadar olduğunu söyleyerek konu hakkında kendi beyanatına açıklama yapmayı reddetmiştir. Bu durum bende TTNet kayıtlarında asılsız beyanlarla gerçeğin saptırıldığı şüphesi uyandırmıştır. Mağduriyet yaşamama neden olan ve söz/randevularına uymayan kişilerden şikayetçi olduğumu söylemem üzerine İ Bey girişlerin yapıldığını, şikayet kaydının açıldığını söylemiştir. Yazdıklarını okumasını, kaydı ne şekilde düzenlediğini sorduğumda ise benim beyanımı sansürleyip; personelini korumak ve kollamak adına durumu yuvarlak ve esnek cümlelerle yumşattığını hatta değiştirdiğini farketmiş bulunuyorum. (Görüşme kayıtlarında mevcuttur). Şu an 07.06.2014 saat 20:54 itibariyle ne yetkililerden ne de teknik servisten geri dönüş almadım. TTNet hizmet anlayışında müşteri olarak bizler dikkate ve kaale alınmadığımız için Şikayetvar.com aracılığıyla (530) 116.... ve (532) 628.... No lu telefonlarımdan yapılmış olan görüşmelerin tekrar dinlenip değerlendirilmesini, yukarıda özet olarak geçtiğim mağduriyetimi giderilmesi için gerekli aksiyonların alınmasını (kendileri en kısa süre içerisinde diyorlar ama zaman algıları çok geniş) ve bir yetkili tarafından şahsıma konu ile bilgilendirme yapılmasını rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön