07 Mart 2013

Ttnet MP3 Kazandınız Dediler!

Yaklaşık 2 hafta önce Ttnet' ten arandım. Müşteri Memnuniyeti adına Apple marka mp3 kazandığımı, eğer kargo masrafı olan 20 TL yi karşılarsam ürünü yollayacaklarını belirttiler. Tabi ben de bu işe öncelikle şüphe ile yaklaştım. Ürünün kargo maliyetini karşılayıp karşılamadığını sordum. Cevap olarak bana piyasa değerinin 113 TL olduğunu söyledi.


Ben de yollamasını kabul ettim. Ürün bana ulaştığında şoke oldum. Çünkü yolladıkları Apple marka değil, pazardan bile satın alabileceğiniz 15 TL hatta 10 TL değerinde bir ürün. Bu halkı ne zamana kadar yanıltacaklar anlamadım. Yasal hakkımı arayacağım görüşmeyi dinleteceğim. Şu anda avukatla görüşüyorum.

Murat 174 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön