18 Eylül 2013 #2017655

TTNET Modemsiz Aldığım Paketten Modem Parası Kesiliyor!

Net üzerinden TTNET e kayıt olmak gibi bir hata yaptım, merkezden görevlendirmeyle yetkili servis kurulum için geldi.Modemsiz olarak aldığım paketi merkeze bildiriceğini söyleyerek kurulum yaptı ve gitti.Sözleşmem kargo ile geldi ve okumama bile fırsat tanımadan aynı kargo ile imzalanıp teslim aldılar.Üzerine Tivibu istemediğimi de yazdım. Ancak ttnet kullandığım tarihten itibaren hem modem parası hem de tivibu parası ödemekteyim. 13 ağustostan beri tam 6 kez şikayet için aradım.Müşteri hizmetlerinde şikayetimi alıp size geri dönüş yapacağız diyorlar.Hiç bir şekilde geri dönüş yapılmıyor, mağduriyetim giderilmiyor.Merkez ilçeyi suçluyor, ilçedeki yetkili servis merkezini.

Nil 52 Okunma

Cevaplar

  • Nil19 Eylül 2013

    Sözleşmemin Bir örneğini istediğim halde tarafıma gönderilemeyeceği belirtilmiştir. İlgili şikayetlerime yarım yamalak geri dönüş yapılıyor. Firma günde 3 kez farklı kişiler tarafından arayıp, farklı bilgilendirmeler yapıyor. TTNET'e hiçbir güvenim kalmamıştır. İstediğim cevapları ve tarafıma ödenmesi gereken tutarı ödemedikleri için Tüketici Hakem Heyetine ilgili şikayetimi ileteceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön