06 Mart 2013
Yorum Yap
#1670262

Ttnet Modemlerin Sabitlenmemesi!

Taşındığım için internet hattımı nakil yaptırdım. Yeni evimde Modemler hiç bir şekilde sabitlenmedi. İki modemide kablolar tutuyor ve havada sallanmış bir şekilde duruyor. Bu şekilde nasıl uzun süre sağlıklı çalışacağını merak ediyorum. Kabloların geçtiği dolabı şu anda kullanamıyorum çünkü modemler havada sarkmış bir vaziyette duruyor.

Ercan Ercan 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları