28 Mart 2013 #1710909

Ttnet Modemin Geri İadesini İstiyorum!

Kendisinin Türk Telekom çalışanı olduğunu söyleyen bir şahıs yaptığım adres değişikliği sebebiyle kullandığım VDSL modemi geri iade etmem gerektiğini aksi taktirde 200 TL lik ödeme de bulunacağımı söyledi. Gerekçesini sorunca ise adres değişikliği yaptığım eski evimde fiber internet kullanıcısı olduğum yeni evimde ise fiber uygulaması olmadığını söyledi. Kendisinin yarın tekrar arayacağını ve benden alacağı modemi eski oturduğum eve takacağını söyledi. İlgililerin en kısa zaman da beni aydınlatacak bir bilgi vermesini istiyorum.

Gökhan 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön