24 Ocak 2014 #2253983

TTNET Modemimin Çekim Gücü Düşük

TTNET'ten satın almış olduğumuz ürün ve hizmetten memnun değilim. Modem ve bilgisayar ayrı ayrı odalarda olduğu zaman çekim gücü aşırı derecede düşmektedir. İnternet paketini satın aldığımda kablosuz modem kullanmanın hiçbir problem yaratmayacağı söylenmişti. Şimdi ise ilgili firmayı sorunla ilgili çözüm için aradığımda bana şu söylendi kullanmış olduğunuz modem antensiz olduğu için bu tür sorunların olması normaldir.


Sağlıklı bir hizmet almanız için ya yeni bir modem satın almalısınız ya da ilave bir cihaz modeme yerleştirmelisiniz. Bu cevaba itiraz ettiğimde sizi imalatçı firmaya yönlendirmek durumundayız. Biz modemden kaynaklanan sorunu çözemeyiz dediler.

Zülküf 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Zülküf Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön