07 Mayıs 2013 #1783736

Ttnet Modemimi Göndermediler!

1 hafta önce açılan internetimle eş zamanlı olarak kargoyla modemimin ve sözleşmemin de gelmesi gerekiyordu. Telefonla başvuruda bulunduğum için herhangi bir bayiiden almama gerek yoktu. Defalarca şikayette bulundum beni bir bayiiye yönlendirdiler.


Telefon numarasını verdiler. Onlar da kargoya ulaşıp bana döneceklerini söyleyip duruyorlar ama dönen eden yok. 1 haftadır internetim açık, 3 hafta sonra bunun parasını alacaklar ama ortada ne modem var ne sözleşme!

Güler 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön