16 Mart 2013 #1690048

Ttnet Modemimdeki DSL Işığı Sürekli Yanıp Sönüyor!

Modemimdeki DSL ışığı sürekli kopuyor ve bu kopma internetimin kesilmesine neden oluyor. Ttnet müşteri hizmetlerini arıyorum ve gerekenin yapıldığını söylüyorlar. Ardından tekrar internetim kopuyor. Yeni modem ve yeni kablolar bağladım bilgisayarımı formatladım fakat sorun hala devam ediyor.


Müşteri hizmetleri bu konuda gerekli duyarlılığı da göstermiyor. Sorunun kendilerince hallolduğunu zannediyorlar. Sorunun devam etmesi halinde Ttnet'le sözleşmemi durduracağım.Ayrıca bu şikayetim genellikle akşamları oluyor.

Ramazan 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Birsen hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön