19 Şubat 2013 #1642652

Ttnet Modemim Bir Türlü Gönderilmedi!

8 Şubatta Ttnet'e internet başvurusu yaptım. 9 Şubat başvurum için bilgi dönülüp 2-4 gün içerisinde sinyal ve modemimin elime ulaşacağını söylediler. 11 şubat sinyal verildi. 13 şubat modemin geleceği söylendi. 13 şubat modem gelmeyip aradığımda 15 şubat geleceği söylendi. Bu süreçte defalarca arayıp durum sorgulaması ve şikayet kaydı bıraktım. 19 şubat 14.30 civarı mesaj ile internet hizmetimin başladığı bilgisini aldım. Henüz modem ulaşmamış olmasına rağmen. Tekrar problem kaydı bıraktım.


Bilgi, teknoloji ve iletişim çağında 11 günde bana modem ulaştırılamamış olması ve bu süreçte bir defa olsun bana dönülüp bilgi verilmemesi Ttnet'in ne kadar iyi hizmet verdiğinin göstergesidir sanırım!

Berran 22 Okunma

Cevaplar

  • Berran23 Şubat 2013

    Süreç sonunda problemim giderildi. Fakat yukarıda belirtildiği gibi süreçte probleme sebep olan durum ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Gönül isterdiki süreçte şu problem yaşandı ve bir daha olmaması için bu önlemi aldık diye bir bilgilendirme.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön