01 Eylül 2014

TTNET Modemi Değiştirmeye Mecbur Bırakıyor

16/07/2014 tarihinde açtığım arıza kaydından sonra Beylikdüzü ofisinden görüştüğüm bir arkadaş hızımın tekrar 8Mbit'e düşürülmesi durumunda modem değiştirmem gerekmediğini söyledi. Bunun üzerine çağrı merkezine durumu ilettim. Oradan gerekli düzenlemenin yapıldığı bilgisi iletildi. Bir süre kopma olmadan kullandım.


Son 2 haftadır her 5 dk.da bir sürekli kopma yaşıyorum ve tekrar bağlanmak için 5 dk. bekliyorum. Bu durumu tekrar bu akşam ilettiğimde çağrı merkezinde adı S*** veya S**olan bayan arkadaş zorunlu olarak modemi değiştirmem gerektiğini, modemi dışarıdan almak yerine TTNET'ten taksitle almamın daha iyi olacağını söyledi.

İlker 211 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön