25 Mart 2013 #1700947

Ttnet Modeme Adsl Sinyali Ulaşmıyor!

16 mart 2013 de internetim borcumuzdan dolayı kapatıldı o gün geçmeden borcu kapattım ama tekrardan bağlanamadım. hala aynı sorun hattıma sinyal ulaşmıyor muş. teknik destek devam ediyormuş nasıl bir sorun anlayamadım hiç bir sorunumuz yokken kapandı borcumuzdan dolayı hiç bir bilgilendirme yok kapatılacak diye teknik destek sorun yok diyor telefonla arıyorum sinyal ulaşmıyor diyor bu kadar zor mu bu bir haftada çözülmedi sanırım sorun sinyalde falan değil sorun işini bilememekte koskoca Ttnet üstesinden gelemiyor bu tarz problemlerin.

Vesile 1.631 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön