15 Mayıs 2013 #1798891

Ttnet Modem ve Kampanya!

18 nisandan bu yana çözüm bulamayan Ttnet yetkili birimlerine şaşıyorum sorunum o kadar zor bir şey değil eski abonelere fibernete geçiş nedeniyle abonelik süresince neden modem verilmeyişi ve sorunsuz yıllarca Ttnet abonesi olan bizlere (Yeni abonelerine ttnet+tivibu+modem 48 tl ) eski abonelere sadece Ttnet 63 tl işte adalet, sözleşme yenileyerek bunlardan faydalanalım dediğimiz zaman hayır olamaz, niye siz eski abonesiniz.

Bestami 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön