05 Ocak 2015

TTNET Modem ve İnternet Bağlantı Sorunu

TTNET fiber kullanıcısıyım hatta ttfiber diye bir sistem. Firma tarafından verilen modemler 5 para etmez. Bize kalsa üstüne para verilse alınmayacak bir modem. 3 metre ötesinde bile bağlantının zayıfladığı diğer odalarda ise işiniz şansa kalmış. Keyfi olursa bağlanılıyor. Firmadan ricamız lütfen sizde bizi de bu modemlerden kurtarın.


Bağlantı derseniz bir gidiyor bir geliyor. Sözde fiber kullanıyoruz. Modem ile ilgili olarak bir çok kez şikayette bulundum gelip değiştirip yenisi takıldı. Ama sonuç sıfır. Aynı oda da girebiliyorsunuz. Ben evde giremiyorum ki komşu nasıl girsin.

Fahri 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön