21 Eylül 2013 #2024543

TTNET Modem ve İnternet Bağlantı Problemi!

15 08 2012 tarihinden buyana TTNET müşterisiyim benim çekmeme problemim var daha önce TTNET servisi benim evime gelmeden benim evimdeki hattı incelemeden yanıltarak benim hattımın eski olduğu söylemişler merkeze merkez bana o şekilde iletti servisin benim evime geldiğine dair bir servis raporu var mı.


Bu raporda benim veya eşimin bir imzası var mı.? Bu işi ben yargıya götürecektim ama yapmadım ben bu sistemin parasını öderken internetimi her açtığımda 15-20 bazen 30 dakika uğraşıyorum, neden benim parasını her ay ödediğim halde bu hizmetten yararlanamıyorum.


15 08 2012 tarihinden buyana her ay bu sorunu yaşadım. Ben bıktım artık kalıcı bir çözüm istiyorum.

Özkan 440 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön